2007-05-03

Video upoutávka na Fallout 3 je na cestě

... a dorazit by měla za 33 dnů (t.j. 5 června). Po poslední aktualizaci byly stránky Fallout 3 obohaceny o úvodní skladbu soundtracku, která stojí za poslech! I když ten retro styl mi bude fakt scházet.

Mimo jiné se dnes objevilo i tech demo bývalého enginu Fallout 3 (bližší info tady), který svého času plánovali použít Black Isle, než je Interplay zavřel. Pokud se Vám to nechce stahovat, tak to vypadá přibližně takhle:Tak jen tiše doufám, že Fallout 3 nebude jako Oblivion, který mě bez modifikací přestal za chvíli bavit úplně.

4 komentáře:

Anonymní řekl(a)...

Ten kdo napsal o Oblivionu že je nudný by zasloužil pověsit za koule do průvanu a nechat do něho kopúat bethesdakama!!

Anonymní řekl(a)...

Pane bože
Jak si vubec dovolite dat zde takove video. Tohle neni fallot3 !!!
To si nejaky fanda udelal remake Fallouta 2 a dal to na net aby zaujmul blbecky. Podivejte se na jine stranky o Fallout 3. Je to kompletni 3D rpg akce.

Anonymní řekl(a)...

Toto je, jak bylo také napsáno, bývalý engine F3 - od Black Isle. To, co se teď vyrábí 3D/first person je od Bethesdy. Takže pohov

Anonymní řekl(a)...

ja jen doufam ze to nebude jen dalsi pokus radoby ozivit legendu.Fallout je opravdu snad nejlepsi RPG ktery jsem kdy hral,ma kouzlo,pribeh,bezvadnou hratelnost a moznosti jak vest svou postavu tak opravdu doufam ze pokus ho zmodernizovat a prevest do 3D neznici nic z kouzla tehle suprove hry