2008-06-11

Electric Eel Shock - japonský hard rock nejvyšší kvality

Pokud se vám také líbí tvrdší rocková muzika, tak si určitě poslechněte Electric Eel Shock (EES). Tyhle kluci japonský hrajou docela dobře a rozhodně se líbí nejen mě. Jejich muzika se trochu podobá AC/DC, ale to posuďte sami.Pokud se vám EES líbili, tak máte možnost do nich ještě tak cca do konce měsíce investovat. Což připomíná, že jsem koncept sellaband.com ještě vůbec na svém blogu nepředstavil. Zatím pouze ve zkratce:Bližší analýza a vlastní zkušenosti budou následovat v nějakém dalším příspěvku.

2008-06-10

Úterý - 50% sleva na kredit na amiestreet.com

Pokud si v dnes (nebo jakékoliv jiné úterý) navýšíte kredit na hudebním obchodě AmieStreet.com o $10 a více, dostanete dvakrát tolik než obvykle. Hudbu nakoupenou za tenhle kredit máte tedy za polovic.

Vegas Dragons vydali "Lovingly Cruel" a 3 songy jsou zdarma!

Tak album Lovingly Cruel už je konečně na světě. Tenhle metalový skvost australských Vegas Dragons obsahuje 11 skladeb (3 jsou zdarma!) a je k dispozici v jejich online obchodě přímo na stránkách sellaband.com.

Celé album v digitální podobě stojí $4 (při aktuálním kurzu dolaru je to ultra levné za méně než 70,- Kč!) nebo jednotlivé skladby za padesát centů (cca 8,- Kč).

Pro CD chtivé jsou dvě možnosti - normální edice za $10, nebo Limited Edition (pouze 5.000,- kusů, číslované, podepsané) za $15. Pokud nechcete tu omezenou edici, tak nemusíte moc chvátat. Digitálně bude vše skladem do konce světa ;)